Forum CZECHY.FORA.PL Strona Główna CZECHY.FORA.PL
Forum czeskich klimatów. Zapraszam !

Praca dla osób znających język czeski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CZECHY.FORA.PL Strona Główna -> Sprawy ludzkie
Autor Wiadomość
Agencja Pracy Select

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw 13:22, 02 Lis 2017    Temat postu: Praca dla osób znających język czeski

Zadania na w/w stanowisku:

- Obsługa klientów w języku czeskim,
- Odbieranie telefonów i maili przychodzących.

Wymagania:

- Znajomość języka czeskiego na poziomie native bądź C1/C2,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
- Wysoki poziom kultury osobistej,
- Odpowiedzialność,
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Karta Multisport,
- Fruity Monday,
- Holiday Bouns,
- Imprezy firmowe,
- Dodatkowo dla osób spoza Polski możliwość uzyskania dodatku relokacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [link widoczny dla zalogowanych] z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CZECHY.FORA.PL Strona Główna -> Sprawy ludzkie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach